29/01/2014

Katılım

SSPKONGRE’de katılımcı olmak; kongrenin bir parçası olmak demektir. Anlatılan birbirinden değerli projelerle etkileşmek ve ağ kurmak demektir.

Kongre katılımcılarından beklentimiz;

– Pasif dinleyici olmaktan çıkarak, oturumların interaktif geçmesi için katkı sağlamanız,

– Bütün oturumlara katılmanız,

– Kongre oturumlarını sosyal medya hesaplarınızda anlık paylaşımlarınızla dostlarınızla paylaşmanız ve bizleri etiketlemeniz (#sspkongre, @sspkongre, #sspkongre5, #projevardedilergeldik)

Not ve Hatırlatma: Kongrede katılımcı veya delege olmak için formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra sizlere  ‘katılım onayı’ içerikli bir email gönderilecektir. Ancak onay formunu doldurmanız durumunda katılımcı yaka kartınız bastırılacaktır.

Aşağıdaki formu görüntüleyemeyen katılımcılarımız için formun linki: https://goo.gl/forms/ggYjNBdOWvqmE3i92 

*SSPKONGRE5’te katılımcı olarak yer almak için şartlar kongre salonunun ayarlanmasından sonra buradan yayımlanacaktır. 

 Kongre Katılımcısı: Bu kişiler yalnızca proje sunumlarını takip edebileceklerdir. Yeme-İçme, konaklama vb. hizmetler bu katılımcılar için sunulmayacaktır. Kongreye katılımcı olarak katılmak için kayıt yaptırılması önerilmektedir. Katılımcı sayısı sınırlıdır. Başvuru formunu dolduranlara öncelik verilecektir. 

Kongre Delegesi: Proje sunmak isteyen (Sözlü Sunum ve Poster Sunumu) ve/veya stand açmak isteyen kurumlardan en az bir kişinin Delege olması gerekmektedir.  Bunun haricinde, kongreye destek vermek ve kongre hizmetlerinden (kongre çantası – promosyon materyalleri, kongre bildiriler kitabı, öğle yemeği, kokteyl) faydalanmak isteyen kişilerin de delege olması beklenmektedir. Kongre Delege ücretleri şu şekildedir.

  • Delege, 100 TL  (KDV Dahil)
  • Öğrenci Delege, 75 TL (KDV Dahil)

Not: Delege olmak isteyen katılımcıların başvuru formunu doldurmaları ve akabinde email şeklinde gönderilen hesaplara delege ücretini yatırmaları durumunda kongreye delege olarak katılımları mümkün olacaktır.