29/01/2014

Katılım

SSPKONGRE’de katılımcı olmak; kongrenin bir parçası olmak demektir. Anlatılan birbirinden değerli projelerle etkileşmek ve ağ kurmak demektir.

Kongre katılımcılarından beklentimiz;

– Pasif dinleyici olmaktan çıkarak, oturumların interaktif geçmesi için katkı sağlamanız,

– Bütün oturumlara katılmanız,

– Kongre oturumlarını sosyal medya hesaplarınızda anlık paylaşımlarınızla dostlarınızla paylaşmanız ve bizleri etiketlemeniz (#sspkongre, @sspkongre, #sspkongre5, #projevardedilergeldik)

Not ve Hatırlatma: Kongrede katılımcı veya delege olmak için formu doldurmanız gerekmektedir. (Sınırlı sayıda ücretsiz katılımdan faydalanmak için lütfen katılım bursundan faydalanmak istiyorum seçeneğini işaretleyiniz). Formu doldurduktan sonra sizlere  ‘katılım onayı’ içerikli bir email gönderilecektir.  Başvuru işleminizi ve ödemeleri yaptıktan sonra size gönderilecek email ile katılım işlemleriniz tamamlanacaktır. 

Aşağıdaki formu görüntüleyemeyen katılımcılarımız için formun linki: https://goo.gl/forms/ggYjNBdOWvqmE3i92 

*SSPKONGRE5’te katılımcı olarak yer almak için şartlar kongre salonunun ayarlanmasından sonra buradan yayımlanacaktır. 

 Kongre Katılımcısı: Kongreye katılmak ve oturumları dinlemek için katılım ücreti ödenmesi gerekmektedir. 

Katılım ücreti: 50 TL (KDV Dahil)  *Katılım başvurusunu 31 Mart – 1 Nisan arasında tamamlayan kişiler 35 TL ödeyerek kongremize katılım sağlayabilirler. 
Öğrenci Katılım Ücreti: 30 TL (KDV Dahil)* Katılım başvurusunu 1 Mart – 1 Nisan arasında tamamlayan öğrenci katılımcılar 20 TL ödeyerek kongremize katılım sağlayabilirler. 

Katılımcılar için sağlanacak hizmetler:
– Yaka kartı
– Kongreye katılım ve programı takip etme olanağı

Kongremiz kapsamında Ulaşım, Yeme-İçme, konaklama vb. yukarıda belirtilmeyen olanaklar karşılanmamaktadır.  

Kongreye katılımcı olarak katılmak için kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Katılımcı sayısı sınırlıdır. 

Önemli Not: Kongreye katılımcı olmak isteyen kişiler için Katılım Bursu olanağı sağlanacaktır. Katılım bursu sınırlı sayıda katılımcıya sağlanacak olup, bu kapsamda katılacak kişilerden herhangi bir ücret alınmayacaktır. 

Kongre Delegesi: Proje sunmak isteyen (Sözlü Sunum ve Poster Sunumu) ve/veya stand açmak isteyen kurumlardan en az bir kişinin Delege olması gerekmektedir.  Bunun haricinde, kongreye destek vermek ve kongre hizmetlerinden (kongre çantası – promosyon materyalleri, kongre bildiriler kitabı, öğle yemeği, kokteyl) faydalanmak isteyen kişilerin de delege olması beklenmektedir. Kongre Delege ücretleri şu şekildedir.

  • Delege, 120 TL  (KDV Dahil)
  • Öğrenci Delege, 80 TL (KDV Dahil)

Not: Delege olmak isteyen katılımcıların başvuru formunu doldurmaları ve delege ücretini yatırmaları durumunda kongreye delege olarak katılımları mümkün olacaktır.