29/01/2014

Katılım

SSPKONGRE’de katılımcı olmak;

 • Kongrenin bir parçası olmak
 • Anlatılan birbirinden değerli projelerle etkileşmek
 • Ağ kurmak demektir.

Sosyal sorumluluk çalışmalarındaki gönüllülüğünüzü farklı bir boyuta taşımaya hazır mısınız? Çünkü  SSPKONGRE’de sizleri kaliteli projelerin temsilcileri, farklı STÖ’lerde faaliyet gösteren koordinatör ve gönüllüler ile hibe veren kurum/kuruluşlarda faaliyet gösteren kişiler  bekliyor olacak.

Kongre katılımcılarından beklentiler

 • Aktif dinleyici olmaları ve oturumların interaktif geçmesi için katkı sağlamaları,
 • Oturumların tamamına katılım sağlanması,
 • Oturumlarla ilgili sosyal medya hesaplarında anlık paylaşımlar yapılması, paylaşımlarınızda bizleri etiketlemeniz (#sspkongre, @sspkongre, #sspkongre5, #projevardedilergeldik)

Başvuru Süreci

Kongreye katılmak için

 • Katılım ücretinin başvuru formunda belirtilen hesaplara yatırılması 
 • başvuru formunun doldurulması  (Sınırlı sayıda ücretsiz katılımdan faydalanmak için lütfen katılım bursundan faydalanmak istiyorum seçeneğini işaretleyiniz)
 • Başvuru dokümanlarının incelenmesi ve  “Kongreye katılımınız onaylanmıştır” emailinin tarafınıza bilgi@sspkongre.com adresinden gönderilmesi aşamalarının gerçekleşmesi gerekmektedir.

Katılımcı sayısı sınırlıdır. 

Katılımcı Kategorileri

SSPKONGRE5’e katılım türleri ve ücretleri aşağıda belirtilmektedir. 

 

KATEGORİ1 (Delege)

Kongre Delegesi 

Proje sunmak isteyen (Sözlü Sunum ve Poster Sunumu) ve/veya stand açmak isteyen kurumlardan en az bir kişinin Delege olması gerekmektedir.  Birden fazla delege ile katılım sağlayacak oluşumların her bir delege için ayrıca ücret ödemesi gerekmektedir.  Kongreye destek vermek ve kongre hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin de delege olması beklenmektedir.

Kongre Delege ücretleri şu şekildedir.

 • Delege, 120 TL  (KDV Dahil)
 • Öğrenci Delege, 80 TL (KDV Dahil)

Delegeler için sağlanacak olanaklar:
– Yaka kartı
– Kongreye katılım ve programı takip etme olanağı
– Öğle yemeği
– Promosyon Materyalleri
– Kongre Bildiriler Kitapçığı
– Kongre bez çantası
-Katılım Belgesi

Neleri Karşılayamıyoruz? 

Kongremiz kapsamında KATEGORİ1’de yer alacak olan katılımcılar için ulaşım ve konaklama gibi yukarıda belirtilmeyen olanaklar kongre kapsamında maalesef karşılanmamaktadır. 

KATEGORİ2

Katılım ücreti: 50 TL (KDV Dahil)  * Erken Kayıt: Katılım başvurusunu 1 Şubat – 1 Mart  arasında tamamlayan kişiler 35 TL ödeyerek kongremize katılım sağlayabilirler. 
Öğrenci Katılım Ücreti: 30 TL (KDV Dahil) *Erken Kayıt: Katılım başvurusunu 1 Şubat – 1 Mart arasında tamamlayan öğrenci katılımcılar 20 TL ödeyerek kongremize katılım sağlayabilirler. 

Ayrıca, Kongrede katılımcı olmak isteyen kişiler için Katılım Bursu olanağı sağlanacaktır. Katılım bursu sınırlı sayıda katılımcıya sağlanacak olup, bu kapsamda katılacak kişilerden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret ediniz.

Katılımcılar için sağlanacak olanaklar:
– Yaka kartı
– Kongreye katılım ve programı takip etme olanağı
– Katılım Belgesi

Neleri karşılayamıyoruz?

Kongremiz kapsamında KATEGORİ2’de yer alacak olan katılımcıların Ulaşım, Yeme-İçme, konaklama, kongre çantası ve kitabı gibi yukarıda belirtilmeyen olanaklar kongre kapsamında maalesef karşılanmamaktadır. 

BAŞVURU FORMU

Başvuru formu aşağıda yer almaktadır. Formu görüntüleyemeyen katılımcılarımız için başvuru formunun linki: https://goo.gl/forms/ggYjNBdOWvqmE3i92