Özel Sektör | STÖ Fuayesi

October 26, 2015

STAND ÇALIŞMAMIZ BAŞLAMIŞTIR!

6 Mayıs 2017 tarihinde Ankara’da Sosyal Sorumluluk anlamında önemli bir çalışma gerçekleştirilecektir: SSPKONGRE. Temel dinamikleri kaliteli, etkisi yüksek ve sürdürülebilir projeleri proje uygulayıcılarına, STÖ temsilcilerine, 3. sektör çalışanlarına ve gönüllülere anlatmak, bu vesileyle proje literatürünü oluşturmak olan kongrenin bir diğer önemli çalışması ise STAND/FUAYEÇALIŞMASI’dır.

Projelerle doğrudan bağlantılı STÖ’lerin ve/veya kurum/kuruluşların, dolaylı yoldan çalışmalarda yer alan firmaların görünürlüğünü sağlamak, benzer çalışmalarda bulunan STÖ’lerle gelecekte ortaklık sağlamaları veya gönüllülerin dikkatini çekmeleri için Kongre’de ortam hazırlanacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILABİLİR?

Bir STÖ/Kamu Kurumu/Özel Sektör temsilcisiyseniz ve kongrede stand açmak istiyorsanız;

Stand Açma Koşulları:

 

  • Başvuru Yapmak: vopool.net üzerinden stand açmak istediğiniz STÖ/Kurum/Kuruluş/Firma adına başvuru yapmanız gerekmektedir. Buradan başvuru yapabilirsiniz.
  • Tanıtım Dokümanı Hazırlamak: STÖ/Kurum/Kuruluş/Firmanızı tanıtan ve 4 sayfayı geçmeyen bir tanıtım dokümanı (fotoğraflar dahil) hazırlamanız gerekmektedir. Tanım dokümanında olması gereken bilgiler: Organizasyonun Adı ve Türü, Faaliyet Alanı, Hedef Kitlesi, Uyguladığı projeler/etkinlikler/ortaklıklar, Etkinlik Fotoğrafları, Sosyal Medya Hesaplarının uzantıları, İletişim Bilgileri, Temsilcinin Adı-Soyadı
  • Delege olmak: Oluşumunuzun kongrede stand açması bilgi@sspkongre.com adresi vasıtasıyla onaylandığında bir kişinin kongreye delege olarak katılması gerekmektedir. Delege olmak için gereken bilgiler websitemizde yer almakta olup, gerekli bilgiler onay maili ile de gönderdilecektir.

 

Her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: Stand çalışması 30.04.2017 (Pazar günü saat: 17.00) itibirayle sonlacaktır. Öncesinde başvuru yapmayan kurumlar stand açamayacaktır.

 

VOPOOL STÖ FUAYESİ